Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party” – Lajmi.net
Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:55, 15 April 2019
Jonida Maliqi ka performuar plot energji në "London Eurovision Party".

Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka performuar para publikut në Londër, ku u prit shumë mirë nga të pranishmit.

Edhe kësaj radhe, ajo ka dëshmuar që kënga “Ktheju tokës” po pëlqehet nga fansat, ngase i gjithë publiku këndonte bashkë me të.

Për ndryshe, “Eurovision” këtë vit mbahet në Izrael, ndërsa Jonida Maliqi përfaqëson Shqipërinë me këngën “Ktheju tokës”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO