Përfaqësuesit e Luginës nesër në Kosovë

​Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar i Luginës së Preshevës, Jonuz Musliu, kryetari i Preshevës, Ragmi Mustafa dhe ai i Bujanocit, Nagip Arifi nesër do të qëndrojnë në Kosovë në një vizitë zyrtare.

Lajme

25/01/2016 16:42

 

Ata do të takohen me ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala. Sipas njoftimit të MKRS-së, takimi do të zhvillohet në ora 11:00./kp