Perez gëzon tifozët e Real Madridit me transferimin e parë të janarit – Lajmi.net
Perez gëzon tifozët e Real Madridit me transferimin e parë të janarit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 8:06, 9 November 2018
Real Madrid janë duke vlerësuar mundësinë e transferimit të Mario Hermoso nga Espanyol në afatin kalimtar të janarit.

Mbrojtësi Mario Hermoso, mund të jetë një nga transferimet e para të Real Madridit në afatin kalimtar të janarit.

Sipas ‘Marca’, ‘Los Blancos’ do të vlerësojnë gjitha mundësitë për të finalizuar këtë transferim, përcjell ‘lajmi.net’.

Espanyol nuk janë të interesuar të heqin dorë nga Hermoso, por mund ë detyrohen ta bëjnë këtë për të balancuar financat.

23 vjeçari Hermoso që ka dalë nga akademia e Real Madridit, po ashtu po kërkohet edhe nga Arsenal./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO