Perez: E dua te Reali njërin nga këta dy super-futbollistë! – Lajmi.net
Perez: E dua te Reali njërin nga këta dy super-futbollistë!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 0:00, 15 September 2018
Florentino Perez ka në listë dy futbollistë.

Presidenti i Real Madridit po mendon ende për transferimin e një ylli, i cili do të mbulojë boshllëkun e krijuar pas largimit të Cristiano Ronaldos.

Perez dëshiron një nga Neymar ose Kylian Mbappe, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “AS”, Reali do të bëjë lëvizjen e madhe në verën e ardhshme për transferimin e njërit prej dy lojtarëve në fjalë.

Vazhdimisht kanë qarkulluar informacione se Neymar i ka thënë “po” kalimit te Reali, por akordi mes klubeve duket vështirë i arritshëm. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për mbappe neymar

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO