Për Linda Halimin, vera tashmë ka filluar

10:17 | 22 Maj 2019

Linda Halimi po shijon ditët me diell.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet duke marrë rreze dielli, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, e cila pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë, ka shkruar “Vera është këtu”.

Për ndryshe, Linda dhe partneri i saj, Big D, janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Kaimana.

Menjëherë pas lindjes, këngëtarja i ka rikthyer linjat trupore dhe duket për mrekulli. /Lajmi.net/