Për Kim Kardashian vera ka filluar, shfaqet atraktive në bikini

Kim Kardashian është femra më e komentuar në botë.

ShowBiz

09/04/2018 15:41

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat llogaritë miliona ndjekës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet tejet joshëse teksa pozonte pranë pasqyrës.

Kim tregoi linjat në bikini ngjyrë portokalli, ndërsa si çdo herë shfaqet në top-formë, për çka edhe komentohet vazhdimisht.

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe janë prindër të tre fëmijëve North, Saint dhe Chicago. /Lajmi.net/