Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje – Lajmi.net
Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:47, 17 May 2018
Është emër shumë i komentuar në titujt rozë.

Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net.

Pas shumë urimeve që ka marrë nga familjarët, miqtë dhe kolegët, ajo zgjodhi të tregojë përmes një fotografie se si po duket në këtë ditë.

Marina kishte veshur një palë pantallona të zi, të shkurtër dhe një këmishë blu të kombinuar me të zezë.

“Vajza e ditëlindjes”, ka qenë mbishkrimi që moderatorja i la fotos, në të cilën pranoi shumë urime nga ndjekësit. /Lajmi.net/

#birthdaygirl 🎂

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO