Për Bebe Rexhën nominimi në dy kategori në “Grammy” konsiderohet fitore – Lajmi.net
Për Bebe Rexhën nominimi në dy kategori në “Grammy” konsiderohet fitore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:48, 11 February 2019
Bebe Rexha nuk ka arritur të marrë asnjë çmim në "Grammy", por konsideron se vetë nominimi për të quhet fitore.

Bebe Rexha ishte nominuar në kategoritë “Dueti më i mirë i zhanrit country”  dhe “Artistja më e mirë e re”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nuk ka arritur që nga kjo ceremoni të largohet me ndonjë trofe, megjithatë nominimin në kategori Bebe e konsdieron fitore.

“Faleminderit shumë “Grammy Awards” për natën më të pabesueshme dhe nder të jem e nominuar në dy kategori me artistë aq të talentuar dhe të respektuar. Unë do të festojë në ndejë “fitoren apo humbjen” sepse për mua nominimi është vetë fitorja”, janë fjalët e Bebe Rexhës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO