Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Për 12 orë arrin 1 milionë klikime, autorja e “Përputhen”: Mevlani i ka fajet

10:09 | 14 Janar 2021

Olsa Muhameti ka reaguar me një postim në Instagram pasi emisioni i saj vazhdon me rekord klikimesh.

Emisioni i mbrëmshëm ishte me replika të ashpra ndaj dy protagonistëve, shkruan lajmi.net.

Melisa ishte ajo e cila shfaqi skena xhelozie pas takimit të Mevlanit me Ledjanën. Përveç dyshes të gjitha vajzat filluan të debatonin me njëra-tjetrën për situatën e cila vazhdoj të tensionohej.

Megjithatë të gjitha ato zënka paskan treguar rezultat pozitiv pasi që interesi i publikut për këtë emision është shtuar dhe episodi i mbrëmë për 12 orë ka arritur 1 milionë klikime.

Autorja, Olsa Muhameti ka shkruar: “Vazhdon Përputhen të thyej rekorde, ja publiku me çon këtë printscreen. 1 m klikime për 12 orë. Në 6 orët e para kapet 800 mijë, Mevlani i ka fajet”./Lajmi.net/