Penallti për Rumaninë, ja çfarë bëri Stancu (VIDEO)

Rumania e ka barazuar rezultatin ndaj Francës. Stancu ishte i saktë nga pika e bardhë për 1:1 pas 65 minutave lojë.

Sport

10/06/2016 22:26

http://www.dailymotion.com/video/x4fopbh_stancu-penalty-goal-1-1-france-vs-romania-10-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.