Penallti për Evertonin në minutën e 88’, çfarë bëri De Gea? (VIDEO)

Evertoni ka barazuar rezultatin ndaj Unitedit duke shënuar nga penalltia në minutën e 88’.

Sport

04/12/2016 18:47


Leighton Baines Penalty Goal HD – Everton 1-1… by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.