Penallti për Dortmundin, shikojeni çfarë bëri Bolt – Lajmi.net
Penallti për Dortmundin, shikojeni çfarë bëri Bolt
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:01, 23 March 2018
Shikojeni paraqitjen e mirë nga Bolt në stërvitje me Borussia Dortmundin.

Usain Bolt ka filluar sot stërvitjet me ekipin e Borussia Dortmundin.

Ish kampioni i botës në sprint ka shfaqur ndjeshmëri të mirë me topin ku në fillim realizoi një gol të bukur me kokë.

Kurse, më pas shfaqi edhe efikasitet të mirë duke realizuar nga penalltia, përcjell “lajmi.net”.

Shikojeni paraqitjen e mirë nga Bolt në stërvitje me Borussia Dortmundin. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO