Penallti për Brazilin, çfarë bëri Coutinho? – Lajmi.net
Penallti për Brazilin, çfarë bëri Coutinho?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:28, 23 March 2018
Brazili ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Rusisë.

Është Philippe Coutinho që ka shënuar nga penalltia për 0-2.

Ylli i ri i Barcelonës u tregua i saktë nga pika e penalltisë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO