“Pëllumbeshë” thotë Dani në baladën e re – Lajmi.net
“Pëllumbeshë” thotë Dani në baladën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:21, 15 March 2019
Dani sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Dani ka publikuar këngën e re me titull “Pëllumbeshë”, e cila është e zhanrit baladë, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Ekrem Kryeziu, muzikën e bëri Ardian Kastrati, kurse për montazhën e videos u kujdes, Ilir Mustafa.

Më poshtë mund ta dëgjoni baladën “Pëllumbeshë”, kënduar nga Ramadan Krasniqi-Dani. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=FYCVG6VFbqg

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO