PDK shtron iftar në qytetin e Prizrenit (Foto)

Enver Hoxhaj nga Partia Demokratike e Kosovës, ka bërë të ditur se ky subjekt partiak bashkë me kreun e tyre Kadri Veselin kanë shtruar iftar në qytetin e Prizrenit.

Lajme

31/05/2017 23:58

Një gjë e tillë u bë për nder të muajit të shenjt të Ramazanit.

Për më shumë ja dhe statusi i tij të cilin e ka shoqëruar me disa fotografi:

”Sonte në Prizren shtruam iftarin për qindra besimtarë të cilët agjërojnë muajin e Shenjtë të Ramazanit. Me Kryetarin Veseli, uram për agjërim të lehtë dhe sa më shumë mirëqenie në familjet e Kosovës”.

iftar2 iftar3 iftar4 iftar5 iftar6