PDK nesër mban konferencë për media: Nuk dihet arsyeja

Partia Demokratike e Kosovës me një komunikatë për media ka njoftuar se nesër do të mbajnë një konferencë për media. Kjo konferencë do të mbahet nga Besa Kabash-Ramaj, e cila është eksperte në këtë parti, shkruan lajmi.net. Njoftimi i plotë: Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të…

Lajme

29/02/2024 22:15

Partia Demokratike e Kosovës me një komunikatë për media ka njoftuar se nesër do të mbajnë një konferencë për media.

Kjo konferencë do të mbahet nga Besa Kabash-Ramaj, e cila është eksperte në këtë parti, shkruan lajmi.net.

Njoftimi i plotë:

Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Besa Kabashi-Ramaj, mban nesër Konferencë për Media.
Vendi: Selia Qendrore e PDK-së Koha: 11:00 Dita: E premte./Lajmi.net