PDK e Nisma e “kallin” Drenasin (Video/Foto)

Militantë të Partisë Demokratike të Kosovës dhe të Nisma për Kosovën ka dalë për të festuar “fitoren” e tyre në këtë qytet.

Lajme

04/12/2016 21:53

Edhe pse ende nuk është përfunduar i gjithë procesi i votimit shihet se ata kanë filluar hedhjen e fishekzjarrëve, raporton lajmi.net.

Sipas organizatave jo-qeveritare, DnV dhe KIZ, fitues është Ramiza Lladrovci i PDK-së, por vetëm i këtij rangu të garës. Pasi ai do të shkojë në balotazh me Isa Xhemajlajn e Nismës. /Lajmi.net/

15293320_1342389889145589_515351486_o

15302500_1342376249146953_1003802835_o 15368958_1342378409146737_1011340279_o