Paul Pogba e nervozon Mourinhon, por e bën të qeshë gjithë botën (VIDEO)

Paul Pobga dhe Jesse Lingard vazhdojnë të dëfrehen jashtë fushave të futbollit, duke dhuruar skena të ndryshme vallëzimi.

Sport

21/11/2016 22:21

Atë së fundi kanë gjetur një mënyrë të re për t’i zgjatur dorën njëri-tjetrit.

Kjo video e tyre ka irrituar tifozët e Unitedit, që në rrjetet sociale kanë kritikuar francezin, me arsyen se më shumë është i interesuar të publikojë gjëra interesante në rrjetet sociale, se sa te Manchester Unitedit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.