Patrisi me fjalë të mëdha për Tunën pas promovimit të albumit

Të premten, më 8 mars, këngëtarja shqiptare, Tuna promovoi albumin e saj të ri.

ShowBiz

11/03/2019 21:59

“Fortuna”, mban titullin albumi i ri i Tunës të cilin e ka promovuar në Filharmoninë e Shkupit, shkruan lajmi.net.

“Bravo ❤️ @tunasejdi ,qe gjithmone ia del! Bravo djema @astafai @adorel.haxhiaj.official @fatjonmiftari @xh.gjini_ @ardianbakalli @ferati_fatlind . E normal dihet : ? Bravo ⭐️ jonë i dashur @ylllimani .
E tash… Jeni te pa zevend’sushem Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku ,and my man @darkodimitrov ??. Urime t’gjithëve”, ka shkruar Patrisi.

Tuna mahniti të gjithë gjatë këndimit të saj ‘live’ ku i gjithë publiku u ngrit në këmbë për të. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu2DlW9lFZo/