Patris Berisha publikon imazhin e ëmbël pranë djalit, ja sa është rritur Tiani

Patrisi e ka publikuar një imazh me Tianin.

ShowBiz

26/10/2020 22:38

Patris Berisha dhe Tuna Sejdi janë prindër të një djali i cili me ose pa dashje është bërë i komentuar në media, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi si Patrisi ashtu edhe Tuna publikojnë foto të ndryshme me të.

Patrisi së fundmi e publikuar një foto me djalin e tij Tianin dhe shihet se ai është rritur shumë. Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit./Lajmi.net/