Patris Berisha e dëshmon se është i dashuruar ‘kokë e këmbë’

18:46 | 19 Qershor 2019

Patris Berisha e ka dëshmuar se është i dashuruar kokë e këmbë.

Muzikanti Patris Berisha dhe këngëtarja Tuna Sejdi janë ndër çiftet më të komentuara në media, shkruan lajmi.net.

Në fillimet e para të lidhjes, e cila u zbulua më pas ekskuzivisht nga lajmi.net, dyshja ishin ndër emrat që i kemi hasur në pothuajse të gjitha ballinat e mediave rozë.

E më pas kur dolën hapur dhe Tuan lindi djalin fokusi ishte më i vogël por prap se prapë publikut i interesonin të rejat.

Tani të dy ndiqen nga një numër jo fort i vogël në Instagram. Si Tuna ashtu edhe Patrisi publikojnë foto të ndryshme bashkë dhe jo vetëm, e së fundmi ai e ka publikuar një imazh të gruas së tij dhe djalit dhe pranë postimit i ka vendosur dy zemra./Lajmi.net/