Pasi konfirmuan lidhjen, Rudina dhe Marku nisin pushimet në këtë vend

11:17 | 22 Janar 2020

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë nisur pushimet e para bashkë.

Pasi u divorcua nga ish-bashkëshorti, Rudina Dembacaj konfirmoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, shkruan lajmi.net.

Së fundi, çifti zgjodhën të relaksohen për pak ditë, ata kanë nisur pushimet në Venedik të Italisë.

Nga atje, Rudina publikoi një fotografi, në të cilën shfaqej e lumtur krah partnerit, duke shijuar bukuritë e Venedikut.

Në këtë foto, ajo e ka fshirë opsionin e komenteve të fansave. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on