Pasi e ofendoi publikisht, Burim Ademi ia kthen keq Rinës – Lajmi.net
Pasi e ofendoi publikisht, Burim Ademi ia kthen keq Rinës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:01, 14 September 2018
Rina Balaj ka qenë një nga të ftuarat e radhës në emisionin "Mirage".

Reperja ka folur për projektin e fundit “Gigi” në duet me Sin Boy si dhe për “dissat” që përdor në këngë, shkruan lajmi.net.

Burim Ademi i cili njihet për videot qesharake që poston në rrjete sociale, në një video kishte bërë shaka me repen.

Për “Mirage”, Rina ka folur për herë të parë lidhur me atë video, ku ndër të tjera tha “Tipat si ai janë bullshit”.

Menjëherë pas intervistës në “Mirage”, Burim Ademi ka reaguar me një video të re, edhe këtu duke bërë shaka. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Babi e mson me hec kjo qohet e fol keq per Babin…Qa po menoni ju ? 😂

A post shared by Burim Ademi (@_burimademi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO