Pasi doli nga burgu: Enca relaksohet në pushime – nxjerr foto nga plazhi

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj dhe më pas u lirua. Por tani që është e lirë dhe pas disa ditëve qetësie është rikthyer me postimet e saj bombastike në Instagram. Enca ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet…

ShowBiz

30/09/2023 22:41

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj dhe më pas u lirua.

Por tani që është e lirë dhe pas disa ditëve qetësie është rikthyer me postimet e saj bombastike në Instagram.

Enca ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet si gjithmonë në super formë dhe jep një mesazh. “E bekuar”, shkruan ajo krah postimit.