Pasanikët turq nuk e ndiejnë situatën politike, ja luksi i tyre (Foto)

Makina të shtrenjta, pushime luksoze, festa e shanmpanjë, janë vetëm disa prej gjërave me të cilat merren rinija në Turqi që xhepat i kanë plot.

ShowBiz

06/12/2016 15:31

Si duket ata nuk po brengosen fare për politikën atje dhe si duket nuk i ka ‘kapur’ reforma që po bën Erdogan duke spastruar administratën dhe më gjerë.

Disa foto të fundit që po qarkullojnë në media e dëshmojnë më së miri një gjë të tillë. Ato janë shkëputur nga “Rich Kids Of Turkey” ndërsa i përcjell lajmi.net./lajmi.net