Pas Shkenda Dubovës, Genta Ismajli ‘godet’ me lëvizje provokative nga Tajlanda

Genta Ismajli ndodhet në Tajlandë.

ShowBiz

03/12/2018 17:19

Këngëtarja Genta Ismajli aktualisht ndodhet në Tajlandë dhe nga atje i ka ndarë me ndjekësit disa momente, shkruan lajmi.net.

Genta nëpërmjet disa videove të postuara dhe një fotografie në Instagram ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Këngëtarja e cila njihet për energjinë pozitive dhe lëvizjet provokative në skenë e tillë është shfaqur edhe në videot e lartpërmendura.

Në njërën prej tyre madje shihet duke e bërë shpagën. Kujtojmë se nga Tajlanda sot edhe këngëtarja Shkenda Dubova e ka publikuar një foto komplet lakuriq, mirëpo a kanë shkuar rastësisht në këtë vend apo fshihet diçka pas këtij udhëtimi mbetet ta shohim./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq7mhRuhm2a/