Pas performancës në ‘Kënga Magjike’, Bruno ka një pyetje për fansat

22:21 | 5 Dhjetor 2018

Në natën e parë të gjysmëfinales së ‘Kënga Magjike’, ka performuar Bruno.

Bruno dhe këngëtarja, Artiola Toska performuan në natën e parë të gjysmëfinales së festivalit “Kënga Magjike 2018”, shkruan lajmi.net.

E pas kësaj me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Bruno i bën një pyetje fansave. “A ju pëlqeu performanca ime dhe e Artiola Toskës në Kënga Magjike”, shkruan ai.

“Digjem”, titullohet kënga e dyshes ku në kanalin, Youtube numëron mbi një milion klikime. /Lajmi.net/