Pas një sezoni të jashtëzakonshëm, Dafina bëhet për inhalim, sëmuret nga bronkiti

Dafina Zeqiri ka shkëlqyer në verëm 2023, duke dhuruar hite të shumta për publikun e saj. Përveç hiteve të shumta, Dafina ka performuar në koncerte të shumta, shkruan lajmi.net. Ajo pati një verë të jashtëzakonshme, dhe ishte ndër më të suksesshmët e kësaj vere. Mbrëmjen e kaluar ajo publikoi një fotografi të pazakontë në InstaStory.…

ShowBiz

19/09/2023 10:07

Dafina Zeqiri ka shkëlqyer në verëm 2023, duke dhuruar hite të shumta për publikun e saj.

Përveç hiteve të shumta, Dafina ka performuar në koncerte të shumta, shkruan lajmi.net.

Ajo pati një verë të jashtëzakonshme, dhe ishte ndër më të suksesshmët e kësaj vere.

Mbrëmjen e kaluar ajo publikoi një fotografi të pazakontë në InstaStory.

Ajo shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi, duke shkruar “Kthehemi në realitet”.

Dafina mbrëmë mori çmimin “Artistja e vitit” nga Radio Dukagjini, ku falënderoi të gjithë për mbështetjen që i kanë treguar./Lajmi.net/