Pas Morena Tarakut, Sasha Sobhani i ‘kapet’ kësaj këngëtare shqiptare

19:10 | 12 Shtator 2018

Lidhja dhe ndarja e modeles shqiptare, Morena Taraku bëri bujë të madhe anembanë mediave shqiptare.

Muaj më parë ajo u zbulua se është në lidhje me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, shkruan lajmi net.

Meqë lidhja e tyre u bë virale në rrjete sociale, vëmendje të madhe tani ka rrëmbyer edhe miliarderi i cili është goxha aktiv në rrjete sociale.

Së fundmi në llogarinë e tij personale në Instagram, Sobhani ndau një video teksa dëgjon këngëtaren shqiptare, Dhurata Dorën.

Pas Morenës siç duket ai ia ka vënë syrin këngëtares Dora… “Jake jake”, është kënga e Dhuratës me të cilën po argëtohet Sasha.

Ndryshe, Dora vazhdon të deklarohet ‘single’, pasi ende nuk është zbuluar asgjë rreth saj. /Lajmi.net/