Pas misionit bamirës në Liban, Dua Lipa udhëton në këtë vend – Lajmi.net
Pas misionit bamirës në Liban, Dua Lipa udhëton në këtë vend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:08, 16 April 2019
Dua Lipa së fundi ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban, në bashkëpunim me UNICEF-in.

Dua Lipa kishte ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat tregon se u takua me refugjatë, me të cilët ndjehet se ka një lidhje personale, shkruan lajmi.net.

Pas udhëtimit në Liban, këngëtarja ka shkuar në Shangai, nga ku solli edhe imazhin e parë në rrjete sociale.

Për ndryshe, Dua Lipa së fundi është duke punuar në finalizimin e albumit të ri, ndërsa sukseset për të nuk po ndalen. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

touchdown in Shanghai 🇨🇳

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO