Pas Luizit, edhe Stresi e Noizy bëhën pjesë e Portokallisë

Pas Luiz Ejllit edhe dy rep-artistët shqiptarë Noizy e Stresi janë bërë pjesë e showit shqiptar Portokalli. Këta të dy kanë qenë pjesë e një skene humori së bashku me një nga aktorët e Portokallisë. Theksojmë se disa javë më parë, Noizy dhe Stresi publikuan këngën e tyre të përbashkët pas shumë viteve./Lajmi.net/

ShowBiz

28/05/2023 22:14

Pas Luiz Ejllit edhe dy rep-artistët shqiptarë Noizy e Stresi janë bërë pjesë e showit shqiptar Portokalli.

Këta të dy kanë qenë pjesë e një skene humori së bashku me një nga aktorët e Portokallisë.

Theksojmë se disa javë më parë, Noizy dhe Stresi publikuan këngën e tyre të përbashkët pas shumë viteve./Lajmi.net/

YouTube player