Pas lirimit nga burgu, reagon për herë të parë Enca

Enca pak ditë më parë u arrestua nga policia e Tiranës, pasi u kap me 5 vazo kanabis në ballkonin e banesës. Tre ditë pas arrestimit u lirua, shkruan lajmi.net. Sot, për herë të parë ajo ka reaguar në rrjete sociale. Ajo ka falenderuar të gjithë ata që e mbështetën në ditët e vështira. “Jam…

ShowBiz

18/09/2023 16:49

Enca pak ditë më parë u arrestua nga policia e Tiranës, pasi u kap me 5 vazo kanabis në ballkonin e banesës.

Tre ditë pas arrestimit u lirua, shkruan lajmi.net.

Sot, për herë të parë ajo ka reaguar në rrjete sociale.

Ajo ka falenderuar të gjithë ata që e mbështetën në ditët e vështira.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, ka shkruar Enca./Lajmi.net/