Pas lajmit se i dëshiroi vdekjen fansit, reagon Albani

Ka publikuar këngën e re ‘Ike’.

ShowBiz

26/04/2018 21:00

Por, ka qenë një lajm në lidhje me këtë këngë, që ka shqetësuar këngëtarin Alban Ramosaj, shkruan lajmi.net

Në lajm thuhet se Albani i ka dëshiruar vdjeken një ndjekësi, pasi ai nuk ia pëlqeu këngën.

Duke e ironizuar medien në fjalë, këngëtari tha se ky është një veprim i ulët për marrjen e klikimeve dhe të vëmendjes!/Lajmi.net/

screenshot_4