Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Pas kritikave për përdorim të fotoshopit, Kylie vjen e ‘nxehtë’ sërish në bikini

9:16 | 23 Maj 2020

Kylie Jenner u është kundërpërgjigjur në mënyrën më të mirë kritikuesve për fotoshop.

Javë më parë, Kylie Jenner publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Por, në ato fotografi komentuesit kapën një detaj, devijimet që ishin bërë nga përdorimi i tepruar i fotoshopit.

Por, asaj nuk i bëri fare dhe sërish erdhi e ‘nxehtë’ në bikini të gjelbra, duke treguar format trupore teksa po relaksohej në ditën me diell.

Ajo po merrte rreze dielli në pishinën e shtëpisë, ndërsa realizoi setin e imazheve në rroba-banje.

Kujtojmë se Kylie Jenner së fundi u zgjodh nga “Forbes” për herë të dytë me radhë miliarderja më e re në botë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

💚🧩🔫🐸🦖☘️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

💚💚

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on