Pas kritikave nga fansat, Çagatay ndryshon drastikisht dukjen

Aktori i njohur turk është transformuar sërish.

ShowBiz

31/10/2020 11:31

Aktori Çagatay Ulusoy muaj më parë u bë temë diskutimi në mediet turke dhe rrjete sociale për shkak të ndryshimit të madh në dukje, shkruan lajmi.net.

Ai gjatë karantinës ndryshoi tërësisht duke shtuar shumë kile dhe e gjithë kjo ishte për një rol të ri filmik.

Por, së fundi aktori u shfaq krejtësisht i transformuar duke larguar kilet e tepërta dhe menjëherë mori komente pozitive nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

⛵️

A post shared by Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy) on

Fotoja që e publikoi nga plazhi mori komente të panumërta nga fansat e tij.

Roli i fundit i Çagatay Ulusoy ishte në serialin e “Netflix”, “The Protector”, i cili gjatë korrikut erdhi me sezonin e katërt. /Lajmi.net/