Pas kartonit të kuq, vjen një lajm i mirë për Canën

Lorik Cana së bashku me Naser Alijin janë renditur në mesin e futbollistëve më simpatik të Europianit.

Sport

14/06/2016 08:42

Futbollistët e 24 ekipeve pjesëmarrëse në turneun më të madh të futbollit në Europë duket se nuk vlerësohen vetëm për aftësitë e tyre në fushë.

Një renditje e publikuar së fundmi nga “Cosmopolitan.fr” tregon se cilët janë lojtarët më simpatik të Europianit, përcjell “Panorama Sport”.

Mes tyre janë edhe 2 shqiptarë. Vendi ynë në këtë renditje përfaqësohet nga kapiteni Lorik Cana dhe Naser Aliji.

RENDITJA:

1.Antoine Greizmann

2.Olivier Giroud

3.Ashley Williams

4.Anthony Martial

5.Alvaro Morata

6.Cristiano Ronaldo

7.Eden Hazard

8.Bale

9.Podolski

10.Pique

11.Naser Aliji

12.Lorik Cana

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.