Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

19:55 | 15 Mars 2019

Fifi ka reaguar pas deklaratës së Mentor Hazirit në “Mirage” lidhur me performancën e Mc Kreshës dhe Fifit në “Kënga Magjike”.

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur lidhur me projektin e fundit “Hana” dhe për planet rreth proejekteve të reja.

I pyetur lidhur me vlerësimin që i kishte bërë në “Kënga Magjike” Fifit dhe Mc Kreshës, ai tha se ishte performanca më e dobët, pavarësisht asaj se këngën e kishin të mirë.

Pas kësaj, Fifi ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram, duke përmendur suksesin e këngës “Psikopatja Jote”.

“Shyqyr ZOT QE KOM STONU.. shyqyr  ZOT QE KENA PAS PROBELEME…”, ka shkruar ndër të tjera Fifi.

Për më shumë, më poshtë mund të shihni reagimin e plotë të Fifit dhe intervistën e Mentorit. /Lajmi.net/