Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi – Lajmi.net
Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:55, 15 March 2019
Fifi ka reaguar pas deklaratës së Mentor Hazirit në "Mirage" lidhur me performancën e Mc Kreshës dhe Fifit në "Kënga Magjike".

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur lidhur me projektin e fundit “Hana” dhe për planet rreth proejekteve të reja.

I pyetur lidhur me vlerësimin që i kishte bërë në “Kënga Magjike” Fifit dhe Mc Kreshës, ai tha se ishte performanca më e dobët, pavarësisht asaj se këngën e kishin të mirë.

Pas kësaj, Fifi ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram, duke përmendur suksesin e këngës “Psikopatja Jote”.

“Shyqyr ZOT QE KOM STONU.. shyqyr  ZOT QE KENA PAS PROBELEME…”, ka shkruar ndër të tjera Fifi.

Për më shumë, më poshtë mund të shihni reagimin e plotë të Fifit dhe intervistën e Mentorit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO