Pas gjendjes së tij, kështu Labi e quan Veselin

Nuk kanë kaluar shumë javë që kur Veseli ka operuar këmbën për shkak një lëndimi.

ShowBiz

08/04/2018 10:00

E ndonëse është duke u kuruar, ai po merr pjesë në dasma të miqve të tij, shkruan lajmi.net

Në një të tillë Veseli ishte edhe mbrëmë, e bashkë me të ka qenë edhe moderatori Labinot Gashi.

Labi në Instastory ka hedhur një fotografi të Veselit i cili shihet me paterica dhe e ka quajtur “komthymi”!/Lajmi.net/

screenshot_4