Pas fotove të ‘nxehta’ të Anxhelinës, Albëria ia publikon këtë imazh vajzës së madhe!

Albërie Hadërgjonaj është artiste shumë e dashur për publikun.

ShowBiz

26/06/2018 22:17

Ajo është nënë e dy vajzave të mrekullueshme që herë pas here i publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Përpos Anxhelinës që tashmë shquhet për fotografitë e llojllojshme dhe seksi që ndanë me ndjekësit, vajza e madhe e Albëries është pak më e tërhequr nga mediat rozë.

E në një foto që Albëria i publikon Agnesës, ajo duket mjaft elegante dhe tejet e mahnitshme.

Siç shihet Hadërgjonaj edhe pse është gjyshe, shpesh cilësohet edhe si konkurente e vajzave të saj me elegancën që shfaq. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BkgChkpn1hL/?hl=en?&taken-by=alberije_hadergjonaj