Pas fotove ku u kapën bashkë, Majk bën veprimin e papritur ndaj Melisës

Pak ditë më parë, Majk dhe Melisa Lleshi u kapën mat në një hotel në Tiranë.

ShowBiz

07/07/2022 10:11

E pas këtyre fotove në media u komentua për një lidhje të mundshme mes tyre, shkruan lajmi.net.

Ani pse asnjëri nuk reagoi ndaj këtyre lajmeve, një veprim i Majkut ka habitur.

Ai publikisht tregoi mbështetje për të, duke ia shpërndarë këngën e re.

Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka konkrete, apo mund edhe të jetë ndonjë bashkëpunim i mundshëm./Lajmi.net/