Pas duetit me Luanën, Dani ka gati këngën e re

Dani po shijon suksesin e këngës së re në duet me Luanën.

ShowBiz

29/05/2019 15:15

Dani ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli për më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur rreth suksesit të këngës së fundit, ndërsa bëri të ditur se po sjell edhe një tjetër duet.

Po ashtu, ai tregoi edhe se cili është sekreti i suksesit të tij, pasi tash e sa vite është në skenë dhe pëlqehet shumë nga publiku.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Danit, ku mund të mësoni se çfarë tha këngëtari. /Lajmi.net/

YouTube player