Pas denoncimit për përndjekje, Luana Vjollca angazhon truproje

Luana Vjollca është parë me sigurim në protestat e mbajtura ditë më parë në Tiranë.

ShowBiz

07/06/2020 18:27

Luana Vjollca javën e kaluar ka denoncuar një rast përndjekjeje në polici, moderatorja ka marrë me seriozitet çështjen dhe ka angazhuar edhe truprojë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ishte një nga personazhet e shumtë publikë që dolën në shesh më katër qershor dhe nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, protestuan kundër abuzimit të fëmijëve të mitur.

Dhe ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte sigurimi i angazhuar nga ajo për mbrojtje të afërt. /Lajmi.net/