Pas deklaratës për martesë, Leonora tregon a do të jetë dasma këtë vit

Këngëtarja Leonora Jakupi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin "Mirage" i cili është prodhim i Lajmi.net.

ShowBiz

10/11/2017 20:26

Leonorën nuk e shohim shpesh të jetë e pranishme në intervista, por për “Mirage” ajo rrëfeu shumëçka nga jeta e saj private dhe karriera.

Këngëtarja foli në lidhje me planet që ka rreth projekteve muzikore dhe atë se cila është kënga që do të publikohet shumë shpejt nga Leonora.

Ndër të tjera, Leonora foli edhe rreth lajmit për dasmën, meqë rast tregon më shumë në këtë drejtim.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 8:22 dhe mësoni se çka thotë Leonora për dasmën dhe detaje të tjera rreth saj./Lajmi.net/

YouTube player