Pas daljes nga spitali psikiatrik kjo është gjendja e Selena Gomez – Lajmi.net
Pas daljes nga spitali psikiatrik kjo është gjendja e Selena Gomez
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 8 November 2018
Këngëtarja, Selena Gomez gjatë kësaj kohe ishte duke u trajtuar në një spital psikiatrik.

Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë, shkruan indipendent online transmeton lajmi net

Një burim ka thënë për E!News se Selena tashmë është “kthjellur dhe po ndihet shumë mirë, fizikisht dhe psiqikisht” duke shtuar se Gomez “është jashtë programit të trajtimit në New York dhe po ia del shumë mirë”.

I njëjti burim thotë se Gomez “do të konsultohet me profesionistët shëndetësor, pasi beteja e saj do të vazhdojë edhe më tej”.

TMZ raportoi se Selena Gomez ishte e përfshirë në terapinë dialektike të sjelljes, një lloj terapie që trajton çrregullime të ndryshme të shëndetit mendor.

Më 10 tetor, u raportua se këngëtarja ishte shtruar për trajtim në spital psikiatrik, pasi ishte përballur me një  “thyerje mendore emocionale”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO