Pas daljes nga ‘BBVA’, ish banorja ndanë foton e parë me djalin e saj

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Françeska Murati ditën e sotme ka ndarë me fansat një foto me djalin e saj, Charli. Në foton e ëmbël, modelja ka përqafuar të voglin e saj, ndërsa të dy kanë veshur pizhame të njëjta.“ Mirëmëngjesi nga ne”- ka shkruar Françeska krahas fotos me të birin. Në imazhin e postuar…

ShowBiz

30/05/2024 16:54

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Françeska Murati ditën e sotme ka ndarë me fansat një foto me djalin e saj, Charli.

Në foton e ëmbël, modelja ka përqafuar të voglin e saj, ndërsa të dy kanë veshur pizhame të njëjta.“

Mirëmëngjesi nga ne”- ka shkruar Françeska krahas fotos me të birin.

Në imazhin e postuar duket qartë që modelja pas mbarimit të “BBV” po shijon kohën me djalin dhe bashkëshortin e saj, duke kaluar pushimet së bashku.