Pas daljes nga “BBVA”, Arta Kabashi konfirmon se është në një lidhje dashurie

Arta Kabashi, ish-banorja e Big Brother VIP Albania, ka konfirmuar që është në një lidhje dashurie. Ajo është pyetur për jetën private dhe lidhje e dashurisë, shkruan lajmi.net. Arta ka thënë që brenda shtëpisë e kishte konfirmuar, por nuk është kuptuar jashtë. “Po ia kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që…

ShowBiz

29/02/2024 11:18

Arta Kabashi, ish-banorja e Big Brother VIP Albania, ka konfirmuar që është në një lidhje dashurie.

Ajo është pyetur për jetën private dhe lidhje e dashurisë, shkruan lajmi.net.

Arta ka thënë që brenda shtëpisë e kishte konfirmuar, por nuk është kuptuar jashtë.

“Po ia kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që nuk dua të flas më tepër sepse mund të zbulohet pasi është personazh i njohur”, është shprehur ajo.

“Ajo që mund të them është se nuk është nga bota e muzikës”, ka shtuar më tej Arta./Lajmi.net/

YouTube player