Pas daljes nga BBV-ja, Dagz me deklaratë të ëmbël për Einxhel

ShowBiz

19/01/2022 17:46

Eleminimi i Dagz-it natën e mbrëmshme u përcoll me shumë reagime.

Ai nuk u shpëtua nga Donaldi dhe kjo gjë ngjalli reagime të jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net.

Einxhel ishte ajo e cila e përjetoi më së rëndi këtë dalje të tij.

Madje ajo edhe mëngjesin e filloi e përlotur.

Dagz-i edhe pas daljes ka ardhur me deklarata të forta dhe shumë të ëmbla.

Përmes një postimi në Instagram ai u shfaq i veshur me bluzën e saj, duke i bërë dedikim romantik.

‘Kam bluzën e zemrës sime me mua. Ne e vërtetuam që kemi diçka speciale’, shkroi Dagz.

Dagz-i ishte eleminuar edhe më herët nga Big Brother VIP por si i preferuari i publikut mes tij dhe Pm-it u rikthye përsëri./Lajmi.net/