Pas ceremonisë së “Grammy”, Dua festoi me familjarët e ngushtë dhe shoqërinë – Lajmi.net
Pas ceremonisë së “Grammy”, Dua festoi me familjarët e ngushtë dhe shoqërinë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:25, 12 February 2019
Këngëtarja Dua Lipa e ka festuar suksesin e dy çmimeve ''Grammy''.

Këngëtarja Dua Lipa i bëri krenarë shqiptarët pasi ishte e para prej tyre që mori çmime në ceremoninë e “Grammy Awards”, shkruan lajmi.net.

Pasi mori çmimet, këngëtarja ka festuar bashkë me familjarë e miqë, disa prej tyre emra shumë të njohur. E disa momente nga ndeja i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Kishte një darkë paksa ‘Grammy’, dhe një ndejë në hotel për të festuar. Prindërit e mi morën gjithë vëmendjen”. ka shkruar Dua Lipa pranë postimit.

Këngëtarja shqiptare rrëmbeu dy çmime: “Artistja më e mirë e re” dhe “Kënga më e mirë në zhanrin dance”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO