Pas Arbeloas, Reali largon edhe këtë futbollist

Lucas Silva do të largohet nga Real Madridi në verë.

Sport

07/06/2016 16:16

Drejtuesit e klubit nga “Santiago Bernabeu’ nuk janë të interesuar ta mbajnë më në skuadër Silvan.

Ai ishte i huazuar te Marseille, ndërsa për sezonin e ri nuk bën pjesë në planet e Zinedine Zidane.

Pas Arbeloas, Silva është lojtari tjetër që largohet nga Reali, ndërsa mister mbetet vetëm skuadra e tij e re.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.