Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Partnerja e Hernandez nuk njeh limite, pozon lakuriq para pasqyrës

9:01 | 16 Janar 2021

Instagrami u detyrua t’ia fshijë këtë fotografi partneres së futbollistit.

Partnerja e futbollistit Javier Hernandez, Sara Kohan, ka thyer rregullat me veprimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Kohan, vendosi të publikojë një fotografi, në të cilën u shfaq tërësisht nudo para pasqyrës, veprim ky që befasoi të gjithë.

Nëna e dy fëmijëve, e kishte lyer trupin me krem dhe kishte vendosur maskë në fytyrë, ndërsa theu çdo limit duke pozuar e zhveshur.

Fotografia doli jashtë normave të Instagramit, andaj ky rrjet u detyrua t’ia fshijë fotografinë e saj.

Sarah Kohan, e cila me profesion është modele, i ka të shpeshta paraqitjet provokuese në rrjete sociale. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan)